اتاق فرار

آرکام اسایلم

Image Title
آرکام اسایلم

شما به همراه دوستانتان برای یک جلسه مشاوره روانپزشکی و تست سلامت روان، وارد تیمارستان آرکام میشوید اما ... شما از اتفاقاتی که در آن مکان رخ داده، اطلاعی ندارید ...

  • ژانر: ترسناک
  • درصد سختی: 80 درصد
  • تعداد نفرات: 4 الی 8 نفر
  • زمان بازی: 75 الی 90 دقیقه
  • هزینه هر نفر: 140 هزار تومان
  • پیش پرداخت: 280 هزار تومان

اتاق فرارآرکام اسایلم دومین اتاق فرار در مجموعه اتاق فرارهای کیوبیک است که پس از یکسال و نیم طراحی و اجرا توسط تیم فنی کیوبیک، افتتاح شد.

ژانر این بازی ترسناک است و همانطور که از عنوان و ژانر بازی مشخص است، جنبه های ترس و وحشت در محیطی کاملا متفاوت، جذاب و پرهیجان فراهم آورده است.

خلاقیت و نوآوری در طراحی معماها باعث شده تا علاوه بر هیجان و ترشح آدرنالین، متوجه صرف زمان نشده و از بازی در اتاق فرار تیمارستان آرکام لذت ببرید.

آرکام اسایلِم یا تیمارستان آرکام واقع در شهر گاتهام، یک بیمارستان روان‌پزشکی در دنیای دی‌سی کامیکس است که در داستان‌های بتمن ظاهر می‌شود و اکثر جنایتکاران روانی که توسط بتمن دستگیر می‌شوند به این بیمارستان منتقل می‌شوند از معروفترین آن‌ها می‌توان به جوکر، دوچهره، ریدلر و بلک ماسک اشاره کرد.

نام این تیمارستان از آرکهام، ماساچوست گرفته شده‌ است، که شهری خیالی در یکی از داستان‌های کوتاه ترسناک اچ پی لاوکرفت است. بنیان‌گذار آن فردی به نام آمادئوس آرکهام بوده‌است، و زمانی که همسر و فرزند وی توسط یک بیمار روانی کشته می‌شوند محل خانه او که در بیرون شهر گاتهام سیتی قرار داشت و متعلق به مادرش الیزابت بود به زندانی کردن اینگونه جنایتکاران اختصاص یافت.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تیمارستان آرکام اینجا کلیک کنید.

 


تعداد 4 الی 8 نفر برای این بازی مناسب است ولی دقت کنید افرادی را همراه خود بیاورید که در حل معماها به شما کمک کنند. اصل اولیه و جذاب کلیه بازی های اتاق فرار، بازی گروهی است که در این بازی ها تعامل گروهی نقش مهمی دارد.

برای اطلاع از سانس های آزاد و رزرو انلاین این اتاق فرار، اینجا کلیک کنید.

برای اطلاع از قوانین و مقررات مجموعه، اینجا کلیک کنید.