اتاق فرار

فریدا کالو

Image Title
فریدا کالو

فریدا کالو در سال 1907 در مکزیک به دنیا آمد. پدرش نقاش و خودش دانشجوی پزشکی بود. در سال 1925 تصادفی دردناک باعث شد تا دچار شکستگی های جبران ناپذیری شود و پس از آن دچار اختلالات روانی شده و روال زندگی وی تغییر یافت.

در دوران نقاهت بیماریش، وسایل نقاشی پدرش را قرض گرفت و شروع به کشیدن نقاشی نمود. پس از مدتی قادر به راه رفتن شد و بجای رشته پزشکی نقاشی را ادامه دارد و تبدیل به مشهورترین نقاش زن معاصر جهان شد. وی در سال 1954 به دلیل بیماری قانقاریا درگذشت. هم اکنون خانه وی به عنوان موزه در دل کارمن کویوآن در مکزیکو سیتی میباشد.

در این اتاق فرار، اتاق خواب فریدا شبیه سازی شده که شما جهت دیدن نقاشی های وی وارد اتاق شخصی او میشوید و پس از مدتی متوجه میشوید درب اتاق روی شما قفل شده است.

  • ژانر: فانتزی دلهره
  • درصد سختی: 90 درصد
  • تعداد نفرات: 4 الی 6 نفر
  • زمان بازی: 75 الی 90 دقیقه
  • هزینه هر نفر: 100 هزار تومان
  • پیش پرداخت: 200 هزار تومان

اتاق فرار فریدا کالو اولین اتاق فرار در مجموعه اتاق فرارهای کیوبیک است که پس از چندین ماه طراحی و اجرا با تلاش شبانه روزی تیم فنی کیوبیک، افتتاح شد.

ژانر این بازی فانتزی، ترسناک است و همانطور که از عنوان ژانر مشخص است، جنبه های فانتزی و ترس و دلهره با هم تلفیق شده و محیطی کاملا جذاب و پرهیجان فراهم آورده است.

خلاقیت و نوآوری در طراحی معماها باعث شده تا علاوه بر هیجان و ترشح آدرنالین، متوجه صرف زمان نشده و از بازی در اتاق فریدا کالو لذت ببرید.

فریدا کالو شخصیتی واقعی و یکی از مشهورترین نقاشان معاصر زن جهان است که در سناریوی بازی به مختصری از زندگینامه وی اشاره شده. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شخصیت فریدا کالو اینجا کلیک کنید.

فریدا بعد از تصادف شدیدی که داشت دچار اختلالات روحی روانی شد و از همان زمان رشته پزشکی را رها نموده و به نقاشی روی آورد. نقاشی عجیب و نقاشی هایی پر از رمز و راز ...

در حال حاضر خانه فریدا در مکزیک به عنوان موزه ثبت شده و علاقه مندان میتوانند به این موزه مراجعه نموده و نقاشی ها و لوازم شخصی او را از نزدیک مشاهده کنند.

در اتاق فرار فریدا، اتاق خواب فریدا کالو شبیه سازی شده و شما به همراه تیمتان برای دیدن نقاشی های وی به این اتاق وارد میشوید. پس از مدتی متوجه میشوید که درب اتاق بنا به دلایلی نامشخص روی شما قفل شده است و تنها 1 ساعت فرصت دارید تا از اتاق فرار کنید !!!


تعداد 4 الی 6 نفر برای این بازی مناسب است ولی دقت کنید افرادی را همراه خود بیاورید که در حل معماها به شما کمک کنند. اصل اولیه و جذاب کلیه بازی های اتاق فرار، بازی گروهی است که در این بازی ها تعامل گروهی نقش مهمی دارد.

برای اطلاع از سانس های آزاد و رزرو انلاین این اتاق فرار، اینجا کلیک کنید.

برای اطلاع از قوانین و مقررات مجموعه، اینجا کلیک کنید.