درباره ما

مرکز بازی های فکری کیوبیک با هدف راه اندازی اتاق های فرار، فعالیت خود را در پاییز سال 98 آغاز نموده و همواره در تلاش است تا با بوجود آوردن محیطی سالم، شاد و مفرح در راستای پرورش فکری جوانان ایران قدم بردارد.

چرا کیوبیک ؟

مجموعه کیوبیک با شرایط خاص و حرفه ای در تلاش است شما از وقت و هزینه ای که صرف می کنید، نهایت لذت و رضایت را تجربه کنید.

محیط چند رسانه ای

تلفیق نور، رنگ وصدا در راستای ایجاد فضای هیجان انگیز، جذاب و معمایی که گذر زمان را برای شما بی معنا می کند.

معماهای خلاقانه

بهره گیری از حضور گیم مسترهای برتر جهت طرح معماها و پیچیدگی های داستانی کم نظیر که مشابه آن را تجربه نکرده اید.

طراحی و چیدمان منحصر به فرد

دکور، وسایل و فضاسازی متفاوت، تاثیر گذار و سازگار با گیم پلی که باعث هم ذات پنداری شما با کاراکترهای بازی می شود.

اتاق فرار چیست ؟

اگر طرفدار بازی‌های فکری و هیجانی هستید و می خواهید خودتان را به چالش بکشید، اتاق فرار یک فرصت بی‌نظیر برای تخلیه هیجان و همچنین محک زدن هوش و ذکاوت شما در مواقع بحرانی است.

اتاق فرار در واقع یک بازی گروهی است که می‌تواند بین ۴ تا ۱۰ نفر بازیکن داشته باشد. گروه بازیکنان وارد اتاقی می‌شوند که دارای ژانر، تم و یک داستان مشخص است. برای رهایی از اتاق، شما‌ می‌بایست با همکاری هم تیمی های خود، معماهای اتاق را حل کنید و در زمان تعیین شده با موفقیت از اتاق خارج شوید.

بازی گروهی

اتاق فرار از آن دست بازی‌هاست که نمی‌توان تنها یا دو نفره انجامش داد. برای حل معما باید یک تیم تشکیل دهید و از فکر و توانایی همه اعضا برای فرار از اتاق استفاده کنید. در غیر این صورت فرار غیر ممکن خواهد بود.

هم چنین تعداد بالا تضمینی برای فرار به موقع شما از اتاق نخواهد بود. باید بین اعضای تیم همبستگی و تعامل بالایی باشد. اتاق فرار آزمون خوبی برای کار گروهی و سنجش قابلیت هماهنگی با تیم برای تمام اعضای اتاق است.

درست است که شما و هم تیمی هایتان برای رهایی از اتاق فرار زمان محدودی دارید اما این به معنای آن نیست که برای بیرون آمدن از اتاق به زور متوسل شوید. تمام مراحل حل معما و فرار از اتاق، فکری است و کاملا بدون دخالت قدرت بدنی قابل حل شدن است. پس به جای استفاده از زور، باید به ذهن خود رجوع کنید.

Mohsen Askari
محسن عسکری
صاحب امتیاز
  • 09391387077
Amir Reza Aghayan
امیررضا آقایان
مدیر داخلی
  • 09126733241
Mohsen Askari
میثاق عسکری
بازی گردان
  • 09935152622
Mohsen Askari
میلاد عسکری
طراح بازی ها
  • 09935152529